W tym roku od 24 do 30 września, P.S. Trading z dumą uczestniczyliśmy w Tygodniu Lasów – akcji organizowanej przez Forest Stewardship Council® (FSC). Kampania podkreśla wartość lasów i to, jak wybieranie produktów pochodzących ze zrównoważonych źródeł może pomóc w zachowaniu lasów dla przyszłych pokoleń.
Temat przewodni tegorocznej kampanii to „Wybierz lasy. Wybierz FSC.” Wybierając produkty z certyfikatem FSC, pomagacie chronić lasy i wszystkie organizmy, którym lasy zapewniają schronienie.
Lasy odgrywają kluczową rolę w przeciwdziałaniu zmianie klimatu i podtrzymaniu bioróżnorodności. Wiele produktów i przedmiotów codziennego użytku jest wytwarzanych z surowców pochodzących z lasów. FSC promuje zrównoważoną gospodarkę leśną, aby chronić lasy, jednocześnie pozwalając ludziom korzystać z ich dobrodziejstw. FSC tworzy ramy dla najbardziej wymagającego i wiarygodnego systemu certyfikacji lasów na świecie, ciesząc się zaufaniem organizacji pozarządowych, firm i konsumentów, pomagając chronić lasy dla wszystkich, na zawsze.
Jesteśmy dumni ze wspierania odpowiedzialnego zarządzania lasami na świecie poprzez uzyskanie certyfikatu FSC® (FSC® C162222).
Certyfikowane produkty znajdziecie w naszym nowym katalogu:
https://pstrading.com.pl/…/Katalog_PST_2022_Preview…
#DREL #Drelujznami

.

 
 
Translate »
Facebook
YouTube
Instagram