Amerykański producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz osprzętu do elektronarzędzi do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Doskonale znany na polskim rynku, działający od 1843 r., obecny w 175 krajach na całym świecie. W naszym asortymencie posiadamy myjki ciśnieniowe oraz odkurzacze marki Stanley z linii profesjonalnej FATMAX, a także przedłużacze przemysłowe i nagrzewnice. 
Amerykańska marka wchodząca w skład grupy Stanley Black & Decker. Producent elektronarzędzi do majsterkowania, uniwersalnych urządzeń do sprzątania oraz produktów do pielęgnacji ogrodu. Od ponad 100 lat produkty marki Black&Decekr towarzyszą konsumentom na całym świecie. W naszej ofercie posiadamy odkurzacze
i myjki ciśnieniowe Black&Decker.
Amerykańska marka wchodząca w skład grupy Stanley Black & Decker. Producent profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów. W ciągu 90 lat DeWALT zdobył uznanie
w obszarze projektowania i produkcji maszyn do obróbki drewna i metalu. Pilarki DeWALT to znak rozpoznawczy firmy. W naszym asortymencie posiadamy myjki ciśnieniowe DeWALT.
Diager to wiodący europejski producent wierteł do kamienia z Francji z blisko
60-letnim doświadczeniem. Produkuje ponad 20 milionów narzędzi rocznie. W swojej ofercie posiadamy wiertła uniwersalne, do betonu, metalu, ceramiki, granitu, szkła oraz otwornice diamentowe marki Diager.
To firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnego sprzętu do obróbki metali.
P.S. Trading jest wyłącznym dystrybutorem przecinarek tarczowych, pił tarczowych do metalu z widią, wiertarek magnetycznych oraz wierteł marki Jepson w Polsce.
Weller to niemiecka marka, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości urządzeń do lutowania. Jest liderem na rynku produktów do lutowania ręcznego na całym świecie. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne lutownice gazowe, transformatorowe, oporowe oraz na baterię marki Weller.
Translate »
Facebook
YouTube
Instagram