AdobeStock_218365276
Komunikat
„P.S. TRADING sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie informuje, że wprowadzone do obrotu urządzenie: kuchenka turystyczna JUFISTO JU-GPW-4020, kod EAN: 5902143172468, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/426 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie urządzeń spalających paliwa gazowe oraz uchylenia dyrektywy 2009/142/WE, ze względu na brak określenia na urządzeniu i jego opakowaniu: rodzaju stosowanego paliwa gazowego, wskazania wszystkich ograniczeń w użytkowaniu urządzenia, w szczególności ograniczeń dotyczących możliwości zastosowania urządzenia wyłącznie w miejscach z odpowiednią wentylacją, by zminimalizować związane z nim zagrożenia, jak również brak na urządzeniu: oznaczenia kategorii urządzenia, co nie zapewnia bezpiecznego użytkowania urządzeń. Powyższe ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postepowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.”

Istnieje możliwość zwrotu zakupionego urządzenia do przedsiębiorcy.

 
Nowości w social mediach!
Aktualizujemy sieć social media! Teraz nasze najnowsze informacje/filmy/zdjęcia będą pojawiać się na poszczególnych profilach:
P.S. Trading
Facebook:  @pstradingtools, Instagram: @narzedziapstrading, Youtube: @NarzedziaPSTrading
Waart
Facebook/Instagram: @narzedziawaart
Drel
Facebook/Instagram: @narzedziadrel i Tiktok: @drelujznami
P.S. Trading laureatem rankingu Diamentów Forbesa 2023!
Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała tytuł laureata w rankingu miesięcznika FORBES w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN w województwie mazowieckim. 27 kwietnia 2023 w czasie Gali Diamentów Forbesa Magazynu Forbes Polska, Peter Stolker – Dyrektor Generalny P.S. Trading oraz Rafał Jaczyński – Key Account Manager odebrali wyróżnienie z rąk organizatorów.
To dla nas niezwykłe wyróżnienie i ogromna satysfakcja, że nasza praca i wysiłek zostały docenione w tak prestiżowym konkursie. Zaszczyt przyjęcia tytułu laureata Diamentów Forbesa 2023 jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju.
#diamentyforbesa

11 Targi Bricomarche w Poznaniu!

Setki przeprowadzonych rozmów na temat naszego asortymentu marek:

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne wizyty na naszym stoisku, cenne rozmowy i cudowną atmosferę!
 

Zobacz więcej zdjęć…
Gazele Roku 2022
Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza firma zdobyła tytuł Gazeli Biznesu 2022 i jednocześnie znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.
Bardzo cieszymy się z tej informacji i serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.
 
Więcej informacji o rankingu na stronie: https://www.pb.pl/gazele/ranking/
Wspieramy program „DOBRE SERCE”
Angażując się w program „Dobre serce” nasza firma przekazała środki na zakup książek oraz pomocy dydaktycznych dla organizacji non-profit, domów dziecka oraz fundacji.
Program realizowany jest pod patronatem firmy „Lemur”. Jego celem jest bezpłatne przekazanie pomocy dydaktycznych na rzecz podopiecznych instytucji charytatywnych.
Umożliwia to lepszy rozwój i wspiera edukację dzieci objętych pomocą.Wspólnie realizujemy motto „Pomagając sobie, pomagasz innym”.
Więcej o programie na stronie https://dobreserce.eu/.
AdobeStock_218365276
Zmiana osobowości prawnej P.S. Trading 
W związku z rozwojem naszej Firmy z początkiem listopada miało miejsce jej przekształcenie i obecnie działa ona pod nazwą P.S. Trading Sp. z o. o. 
Poza zmianą formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej nie zaszły żadne inne zmiany – nadal aktualne są dane adresowe oraz Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP).
 
nagroda1_male
Wyróżnienie FORBESA dla P.S. Trading
Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika FORBES FORUM FIRM RODZINNYCH 2022 w kategorii firm o przychodach do 100 mln PLN w województwie mazowieckim. 25 października w czasie Gali Forum Firm Rodzinnych Magazynu Forbes Polska, Peter Stolker – Dyrektor Generalny P.S. Trading oraz Rafał Jaczyński – Key Account Manager odebrali wyróżnienie z rąk organizatorów.
Czytaj więcej…
6
Dziękujemy, że byliście z nami w Kolonii!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za ostatnie, intensywne dni na Targach Eisenwarenmesse w Kolonii. Za liczne wizyty na naszym stoisku, cenne
rozmowy i cudown
ą atmosferę.
Do zobaczenia w 2024!
 
Product Template 1 - Statement (1) - Photoshop with R kopia
Świętujemy Tydzień Lasów FSC® 2022
W tym roku od 24 do 30 września, P.S. Trading z dumą uczestniczyliśmy w Tygodniu Lasów – akcji organizowanej przez Forest Stewardship Council® (FSC). Kampania podkreśla wartość lasów i to, jak wybieranie produktów pochodzących ze zrównoważonych źródeł może pomóc w zachowaniu lasów dla przyszłych pokoleń.
więcej…
3
1 Dzień Targów Kolonii za nami!
Zobaczcie naszą fotorelację. Do środy, 28 września zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – Hala 10.1, stoisko C-071.
więcej….
D Walentynkowe insta
Targi Eisenwarenmeese w Kolonii – odwiedź nas!
W dniach 25-28 września będziemy obecni na Targach Eisenwarenmesse w Kolonii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Znajdziecie nas w Hali 10.1, stoisko C-071.
Do zobaczenia!
Nowy katalog
Nowy Katalog produktowy 2022/2023
Zapraszamy do zapoznania się z nowym Katalogiem produktowym 2022/2023.
Waart - nowa marka
Waart – nowa marka dla profesjonalnych wykonawców
w naszym portfolio
Waart to nowa marka w naszym portfolio, skierowana do profesjonalnych wykonawców, którzy cenią doskonałej jakości narzędzia. Została zaprojektowana
na bazie naszego 30-letniego doświadczenia, z myślą o intensywnej rozbudowie dystrybucji w krajach UE i sprostaniu jej wysokim wymaganiom.

Pozostałe informacje...

Translate »
Facebook
YouTube
Instagram