baner_waart
Nowoczesna marka dla profesjonalnych wykonawców, stworzona w oparciu
o 30-letnie doświadczenie. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej rozbudowie dystrybucji w krajach UE i sprostaniu jej wysokim wymaganiom. Przy jej tworzeniu korzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia inżynierów oraz praktyków.
Waart to narzędzia i akcesoria do elektronarzędzi dla aktywnych, świadomych Profesjonalistów, którzy cenią swój czas i umiejętności. Bogate portfolio umożliwi
realizację najbardziej ambitnych, zawodowych wyzwań. Jakość naszych tarcz, wierteł, otwornic i narzędzi ręcznych od lat doceniają mechanicy, hydraulicy, elektrycy, dekarze, ślusarze i inni specjaliści branży budowlanej i wykończeniowej.
Doceniamy profesjonalizm wykonawców oraz naszych Partnerów biznesowych. Dlatego naszą ambicją jest wyznaczać trendy dotyczące funkcjonalności narzędzi i jakości opakowań. Zaprojektowaliśmy opakowania tak,  aby ułatwić proces wyboru właściwego produktu oraz poprawić skuteczność ekspozycji marki.
Dla nas profesjonalizm to też odpowiedzialność, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, aby
nasze narzędzia funkcjonowały jak najdłużej, a opakowania były produkowane z materiałów, umożliwiających recykling.
Mamy przekonanie, że Waarto być Profesjonalistą.
 
 
Nasze szkolenia z gamy akcesoriów i narzędzi pozwolą poznać różne produkty, jakie można wykorzystać do wykonywania prac warsztatowych, budowlanych itp. 
Szkolenia produktowe to przede wszystkim niezbędnik dla każdego pracownika z działu obsługi klienta, warsztatu, serwisu itp. Dzięki spotkaniu z przedstawicielami marki Waart – Warto być profesjonalistą, uczestnicy otrzymają wiedzę teoretyczną i praktyczną zastosowania produktów.

#WaartoSięSzkolić

 

Chcesz zorganizować szkolenie w swojej firmie?

Skontaktuj się z Nami!

szkolenia@pstrading.com.pl

tel. +48 22 863 11 00

DSC_3451
Translate »
Facebook
YouTube
Instagram