baner_sterg2

Nowoczesna marka dla profesjonalnych wykonawców, stworzona w oparciu o
30-letnie doświadczenie. Została zaprojektowana z myślą o intensywnej rozbudowie dystrybucji w krajach UE i sprostaniu jej wysokim wymaganiom. Przy jej tworzeniu korzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia inżynierów oraz praktyków.

Waart to narzędzia i akcesoria do elektronarzędzi dla aktywnych, świadomych Profesjonalistów, którzy cenią swój czas i umiejętności. Bogate portfolio umożliwi realizację najbardziej ambitnych, zawodowych wyzwań. Jakość naszych tarcz, wierteł, otwornic i narzędzi ręcznych od lat doceniają mechanicy, hydraulicy, elektrycy, dekarze, ślusarze i inni specjaliści branży budowlanej i wykończeniowej.

Doceniamy profesjonalizm wykonawców oraz naszych Partnerów biznesowych. Dlatego naszą ambicją jest wyznaczać trendy dotyczące funkcjonalności narzędzi i jakości opakowań. Zaprojektowaliśmy opakowania tak,  aby ułatwić proces wyboru właściwego produktu oraz poprawić skuteczność ekspozycji marki.

Dla nas profesjonalizm to też odpowiedzialność, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, aby nasze narzędzia funkcjonowały jak najdłużej, a opakowania były produkowane z materiałów, umożliwiających recykling.

Mamy przekonanie, że Waarto być Profesjonalistą.

Translate »
Facebook
YouTube
Instagram